صفحه اصلی > کنگره هجدهم  

با سلام خدمت همکاران محترم:
بدینوسیله برنامه علمی و کارگاه های عملی هجدهمین کنگره انجمن متخصصین پوست ایران که از تاریخ ۳ لغایت ۵ مرداد ماه ۹۷ در محل هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد ، خدمتتان ارائه می گردد.اشاره به چند نکته ضروری می باشد:

۱-امید است که کلیه همکاران محترم با رعایت زمان شروع و اتمام برنامه ها ، به هر چه بهتر و منظم تر برگزار کردن همایش یاری نمایند.

۲-از آنجائیکه کنگره برای ۳ روز برنامه ریزی شده است، خواهشمند است همکاران به احترام سخنرانان که زحمت تهیه مطلب را تقبل نمودند، در حد امکان در کلیه روز های کنگره حضور فعال داشته باشند.

۳-دو بخش مسابقه برای این همایش در نظر گرفته شده است.یک بخش به پوستر های برتر  اختصاص داده شده که ۱۲ پوستر در محل خاصی در ورودی قسمت نمایشگاه نصب و کلیه شرکت کنندگان قادر خواهند بود ضمن بازدید از پوسترها  برای انتخاب سه پوستر برتر هم رای دهند ،ضمن آنکه جوایزی نیز برای رای دهندگان هم در نظر گرفته خواهد شد.در بخش دیگر، مسابقه ارائه بهترین مقالات چاپ شده در نشریات معتبر داخلی و خارجی برگزار خواهد شد.هر مقاله برای ۱۰ دقیقه و به زبان انگلیسی ارائه خواهد شد و یک هیات ژوری سه نفره سه مقاله برتر را از بین این مقالات انتخاب خواهند کرد.این مسابقه در روز پنجشنبه و از ساعت ۱۸ تا ۲۰ در سالن هگمتانه برگزار خواهد شد.از آنجائیکه همکاران جوان هم در این دو برنامه حضور فعال دارند، حضور پرشور و پر تعداد همکاران در این دو برنامه موجب تشویق این عزیزان خواهد شد. جوایز این دو بخش در روز جمعه و در مراسم اختتامیه اهدا خواهد شد.

۴-در روز پنجشنبه ۴ مرداد از ساعت ۲۰ برنامه تقدیر از پیشکسوتان رشته پوست و فعالین انجمن و سخنرانان مدعو در سالن اصلی هتل المپیک برگزار خواهد شد و پس از آن کنسرت موسیقی زنده و سپس شام در خدمت همکاران عزیز خواهیم بود.

۵-در روز پنجشنبه از ساعت ۱۱ و نیم تا ۱۳ مجمع عمومی انجمن برگزار خواهد شد.در این مجمع گزارش نهایی انجمن ارائه خواهد شد و رای گیری در خصوص ۷ نفره شده هیات مدیره و الکترونیکی بودن انتخابات انجام خواهد شد.حضور فعال همکاران در این‌مجمع موجب امتنان خواهد بود.

۶-برنامه کارگاه های عملی اعلام گردیده است و در صورتی که برای برخی از انها نیاز به ثبت نام قبلی باشد متعاقبا اعلام خواهد شد.

امید است با حضور پر شور همکاران محترم،  این همایش به خوبی برگزار و همکاران با اندوخته های تازه و خاطرات خوش به محل کار خود باز گردند.
با احترام
هیات مدیره انجمن متخصصین پوست ایران

برای مشاهده اینجا کلیک کنید

ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر: