صفحه اصلی > رزیدنت 

آیین تکریم رزیدنت های درماتولوژی

 در آستانه یک دهه برپایی جشن ویژه دانش آموختگان تخصص پوست

 

در مراسم جشن فارغ التحصیلی دانش آموختگان تخصص پوست، امسال حدود شصت نفر متخصص جوان  به اتفاق اساتید و خانواده های خود پنجشنبه 21دی ماه 1396 در محل سالن اجتماعات هتل ارم تهران حضور خواهند داشت.

انجمن متخصصین پوست ایران سالهاست که مقدم گروه های جدید از متخصصین جوان به عرصه درمان و پژوهش را گرامی داشته و عضویت این عزیزان در انجمن متخصصین پوست را به فال نیک میگیرد.

در طول حدود یک دهه اخیر به همت اعضا هیات مدیره انجمن متخصصین پوست تلاش شده تا با ارج نهادن به حضور گروه جدیدی از پزشکان جوان متخصص پوست، اهمیت آینده این دانش بیشتر تاکید و تایید شود.

فارغ التحصیلان و متخصصان این رشته هم قدم با همکاران خارج کشور خود پیوسته در تلاش اند تا با فراگیری تکنیکها و روشهای علمی- عملی، تخصصی پیشرفته و آکادمیک  به رفع نیاز بیماران و مراجعان بپردازند.

همانطور که میدانیم دانش آموختگان تخصص پوست صلاحیت تشخیص ودرمان انواع بیماریهای  پوست، مو وناخن را داشته و برپایه آموزشها و دوره های عملی طی شده پیرامون  ساختار پوست، امراض وتظاهرات بالینی همچنین درمان آنها، دانش، تجربه و تسلط  کافی داشته و قادر به انجام بسیاری ازاعمال جراحی پوست، کاشت مو یا بهره گیری از پروسیجرهای مختلف جوانسازی، بهبود ظاهر، زیبایی و رفع مشکلات، همچنین  استفاده ازلیزرها و دستگاههای گوناگون برای اهداف درمانی و زیبایی  هستند.

طی سالهای گذشته توجه به رویکرد جراحی در رشته تخصصی پوست و مو عاملی مهم در درمان بیماران و رفع نیازها و مشکلات آنان بوده و این نکته جزء اهداف و افق های آینده انجمن است .

از سوی دیگر ایجاد رشته های مختلف در مقطع فلوشیپ  یکی از اقداماتی است که رشته تخصصی پوست و مو را دچار پیشرفتی روز افزون خواهد کرد.

در سالهای اخیر بویژه، حمایت همه جانبه از دستیاران تخصصی هدفی مهم و جدی بوده تا بدین ترتیب برای درخشش همکاران جوانتر و آینده رشته پوست، مو و زیبایی تلاش کنیم.

شواهد حاکی است که تامین و در اختیار قرار دادن کتابهای مرجع، همچنین مقالات و ژورنالهای روز دنیا در کنار حمایتهای معنوی و آموزشی ویژه رزیدنتهای درماتولوژی در طول سالهای اخیر به اوج خود رسیده است.

پیوسته ورود متخصصان جدید پوست و مو برای سایر اعضا انجمن بویژه پیشکسوتان این رشته برای ما بسیار مهم است و از هیچ حمایتی دریغ نخواهیم کرد.

با آرزوی بهروزی

انجمن متخصصین پوست ایران

 


ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر: