صفحه اصلی > اخبار > اخبار و اطلاعات عمومی 


بیشترین شکایت قصور مربوط به کدام رشته پزشکی است؟
براساس اعلام سازمان پزشکی قانونی کشور، بیشترین تعداد شکایات قصور پزشکی از فروردین تا آبان سال جاری به ترتیب مربوط به رشته‌های دندان‌پزشکی ....
 ١٠:٥٣ - دوشنبه ٩ دی ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
تعطیلی چند کلینیک پوست، مو و زیبایی در شیراز
معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی شیراز از تعطیلی سه کلینیک پوست، مو و زیبا.یی در شیراز به دلیل رعایت نکردن ضوابط آیین‌نامه وزارت بهداشت، خبر داد و اظهار داشت: این مراکز از سوی بازرسان اداره تعزیرات حکومتی بهداشتی و درمانی و با همکاری اداره نظارت بر درمان، اداره اماکن نیروی انتظامی و با دستور مقام قضایی تعطیل شدند.
 ٢٣:٢٦ - شنبه ٢٣ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
پیروی استاندارد محصولات بهداشتی آرایشی ایران از اروپا
مدیرکل فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو از صادرات ۱۸۰ میلیون دلاری فرآورده‌های آرایشی ایرانی به کشورهای مختلف خبر داد و گفت: ظرفیت‌های خالی تولید در این حوزه را احصاء می‌کنیم تا بتوانیم آنها را بهره‌ور کنیم.
 ١٠:٢٩ - يکشنبه ١٠ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
محصولات قاچاق، چالش مهم حوزه بهداشتی و آرایشی است
رییس سازمان غذا و دارو با بیان اینکه مهم‌ترین چالش‌مان در حوزه محصولات آرایشی و بهداشتی بحث قاچاق است، گفت: با تقویت و تسهیل تولید داخلی می‌توانیم گره از مشکل قاچاق فرآورده‌های آرایشی و بهداشتی بگشاییم.
 ١٠:٢٣ - يکشنبه ١٠ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
فریب تبلیعات رفع سفیدشدن مو را نخوریم
توارث و استرس دو عامل موثر در سفید شدن موها است.
 ١٠:١٩ - يکشنبه ١٠ آذر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
ادرار موش و انسان در برخی لوازم آرایشی تقلبی
دکتر محمد بقایی پژوهشگر و مشاور اداره کل فرآورده های آرایشی و بهداشتی سازمان غذا و دارو گفت: بررسی‌های دقیق نشان می‌دهد محصولات تقلبی آرایشی و بهداشتی به ویژه محصولات رنگی ....
 ١٦:٤٩ - چهارشنبه ١ آبان ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
امیدهایی در ایجاد حس در پوست مصنوعی
پژوهشگران "مؤسسه پلی‌تکنیک فدرال لوزان"(École polytechnique fédérale de Lausanne) سوییس در مطالعه اخیرشان موفق به توسعه یک پوست مصنوعی شده‌اند که ضمن ارائه بازخورد لمسی(haptic) در زمان واقعی به شکل لرزش، قابلیت لمس اشیا به صورت طبیعی را نیز برای کاربر فراهم می‌کند.
 ٠٠:٤٣ - دوشنبه ٨ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
انواع زگیل و آنچه باید دانست
متخصص پوست با بیان اینکه زگیل یکی از شایع‌ترین بیماری ویروسی پوست است، تصریح کرد: ویروس عامل زگیل وقتی وارد لایه‌های سطحی پوست شد باعث افزایش تولید مثل و تکثیر این سلول‌ها و در نتیجه پیدایش دانه‌های برجسته می‌شود.
 ٠٠:٤٠ - دوشنبه ٨ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
 روشهای خانگی برای لطافت پوست
برای حفظ شادابی و انعطاف پذیری پوست می توانید برخی درمان های طبیعی که از پشتیبانی علمی برخوردار هستند را نیز مد نظر قرار دهید
 ٠٠:٣٦ - دوشنبه ٨ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>
پژوهشی در راستای ارتقا کیفی رفع موهای زائد با لیزر
موهای ناخواسته مهم تلقی می‌شوند چرا که در بعضی افراد ممکن است موجب بروز مشکلات روانی و اجتماعی شوند. روش‌های متداول از بین بردن مو نظیر تراشیدن و اپیلاسیون موقتی است و الکترولیز نیز اگرچه دائمی به نظر می‌رسد؛ اما دشوار، وقت‌گیر و دردناک است.
 ٠٠:٢٩ - دوشنبه ٨ مهر ١٣٩٨ - نظرات : ٠متن کامل >>

2 3 4 5 6 7 8 9 10 صفحه بعدی >>

با ما مرتبط باشید!

تهران ، ونک ،گاندی شمالی ، خیابان برادران شریفی پلاک14 ،طبقه چهارم ،زنگ چهار

02188202914-02188292915
02188783761-02188874564