صفحه اصلی > اخبار > اخبار داخلی انجمن 


  چاپ        ارسال به دوست

هجدهمین کنگره سالیانه انجمن

قابل توجه کلیه همکاران محترم دستیار و متخصص پوست

بدین وسیله به استحضار میرساند که هجدهمین کنگره سالیانه انجمن متخصصین پوست ایران در تاریخ 3 لغایت 5 مرداد ماه 97 در محل هتل المپیک تهران برگزار خواهد شد.

در طول این کنگره 7 پانل تخصصی،سخرانی های مدعو (Plenary)  و  Free Comminucation در کنار کارگاه های تخصصی برنامه ریزی شده است.ضمنا دو بخش مسابقه نیز وجود دارد که یکی مربوط به ارائه بهترین گزارش موردی (Case Report) به صورت پوستر خواهد بود و دیگری بهترین مقاله اصیل پژوهشی چاپ یا پذیرفته شده در مجلات خارجی یا داخلی ،بین سال 2015 تا 2018 میلادی خواهد بود و در ضمن برگزاری یک تا دو سمپوزیوم علمی در حاشیه کنگره و برنامه کنسرت موسیقی و Gala Dinner نیز هماهنگ شده است .

در خصوص ارسال مستندات جهت شرکت در قسمت های مختلف کنگره ،موارد زیر بدین شرح اعلام میگردد:

1-بخش مشابقه بهترین گزارش های موردی (Case Reports) : از همکاران دستیار و یا متخصص که تمایل به شرکت در این بخش را دارند خواهشمند است حد اکثر 2 عدد عکس (عکس ضایعه بیمار،عکس پاتولوژی ضایعه،عکس رادیوگرافی و ...)مربوط به گزارش موردی خود اضافه و یک شرح حال کوتاه با ذکر تشخیص بیماری حداکثر 250 کلمه را برای سرکار خانم دکتر مظفر پور ب ایمیل samaneh.mozafarpoor@gamail.com ارسال نمایند .

بدیهی است که از موارد ارسال شده تعداد 10 تا 12 مورد انتخاب و سپس به برگزیدگان ،راهنمای تهیه پوستر ارسال خواهد شد و پس از دریافت فایل مربوطه از شرکت کننده جهت چاپ توسط شرکت اسپانسر  و ارائه آن در محل کنگره اقدام خواهد شد .

2-بخش بهترین مقالات Orginal چاپ شده از سال 2015 تا 2018 میلادی:از همکاران محترم که مایل هستند در این بخش شرکت نمایند. خواهشمند است کپی مقاله چاپ شده یا نسخه نهایی مقاله پذیرفته شده به انضمام نامه Acceptance از مجله را برای سرکار خانم دکتر ساکی ایمیل  nasrinsa85@yahoo.com  ارسال فرمایند.پس از دریافت مقالات،تعدادی از آنها جهت ارائه در کنگره به زبان انگلیسی پذیرفته و اعلام میگردد

3-بخش مقالات آزاد (Free Communications) :از همکارنی که تمایل به شرکت در این بخش را دارند خواهشمند است خلاصه مقالع خود را (ترجیحا به یک کار تحقیقاتی اصیل ) را برای سرکار خانم دکتر ساداتی به ایمیل  msadati63@yahoo.com ارسال نمایند .بدیهی است تعداد محدودی از این مقالاتجهت ارائه در برنامه اصلی کنگره پذیرفته خواهد شد .

لازم به ذکر است که آخرین زمان ارسال مستندات برای این سه بخش 97/3/27 خواهد یود


با احترام

کمیته برگزاری هجدهمین کنگره سالیانه انجمن متخصصین پوست ایران٢٢:٥٠ - شنبه ١٥ تير ١٣٩٧    /    شماره : ٩٠    /    تعداد نمایش : ٨٩٥