صفحه اصلی > اخبار > اخبار و اطلاعات عمومی 


  چاپ        ارسال به دوست

آخرین خبر از روند بهبودی استاد پرویز طوسی

جمعی از اعضاء هیات مدیره انجمن متخصصین پوست ایران به نیابت از همکاران خود با حضور بر بالین استاد پیشکسوت، دکتر پرویز طوسی از وی عیادت کردند.
دکتر طوسی که از حدود چهل روز پیش دراثر عارضه خونریزی وسیع مغزی تحت عمل جراحی قرار گرفته و در بیمارستان بستری شده بود، اکنون با لطف و عنایان حضرت حق، دعای خیر بیماران و تلاش پزشکان تحت اقدامات توانبخشی و فیزیوتراپی قرار دارد.
به گفته فیزیوتراپیست بیمارستان شهداء تجریش، عکس العمل و پاسخ استاد طوسی به فعالیتهای کاردرمانی و گفتار درمانی در دومین روز از آغاز این فرایند بسیار عالی و مثبت بوده است و با توجه به فرصت طلایی شش ماهه جهت این اقدامات، بنظر میرسد شرایط استاد در ایام آتی به لطف خداوند بهبود قابل ملاحظه ای یابد.
عیادت  از دکتر طوسی که در آستانه روز سلامت به همت دکتر نیلفروش زاده رییس انجمن متخصصین پوست ایران و جمعی از پزشکان عضو انجمن صورت گرفت با استقبال خوب روحی و جسمی استاد طوسی مواجه شد.
دکتر طوسی که در کارنامه فعالیت حدود نیم قرن خود، عهده داری ریاست انجمن متخصصین پوست ایران و ریاست مرکز تحقیقات پوست دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را دارد طی مراسم چهاردهمین کنگره انجمن متخصصین پوست ایران، توسط معاون اول رییس جمهور و وزیر بهداشت بعنوان استاد پیشکسوت مورد تقدیر قرار گرفت.
وی توجه ویژه ای به ابعاد علمی و درمانی در رشته تخصصی پوست و مو داشته و پیوسته اقدامات آموزشی و پژوهشی از اهداف حرفه ای ایشان بوده است.
شایان ذکر است ایشان ضمن ابراز تشکر و خرسندی، از نزدیکان خود تقاضا کرده تا همکاران، دوستان و آشنایان جهت عیادت و ملاقات به زحمت نیفتند.
با آرزوی شفای عاجل استاد دکتر طوسی


١٣:١٨ - شنبه ١٩ فروردين ١٣٩٦    /    شماره : ٧٨    /    تعداد نمایش : ٣٥٦٢