صفحه اصلی > اخبار > اخبار و اطلاعات عمومی 


  چاپ        ارسال به دوست

به اطلاع همکاران متخصص پوست سراسر کشور می رساند :

شاخه های استانی انجمن متخصصین پوست

Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA MicrosoftInternetExplorer4

به نام خدا

به اطلاع همکاران متخصص پوست سراسر کشور می رساند که در حال حاضر شاخه های استانی انجمن متخصصین پوست تشکیل شده و مشغول فعالیت است: خوزستان- قزوین- خراسان رضوی- فارس- آذربایجان غربی- زنجان- مازندران- البرز- اصفهان- کرمان- گیلان

با توجه به ضرورت تشکیل شاخه های استانی در سراسر کشور برای ایجاد هماهنگی بین متخصصین پوست و صیانت از حقوق و ارتقای علمی و عملکردی همکاران متخصص، هیأت مدیره ی انجمن متخصصین پوست ایران از کلیه ی همکاران در شهرهای مختلف دعوت می کند در اسرع وقت نسبت به تشکیل شاخه های استانی انجمن اقدام کرده و در راستای رسیدن به اهداف مشترک جامعه متخصصین پوست همکاری و هم فکری خود را آغاز نمایند.

لازم به ذکر است که برای تشکیل شاخه ی استانی، می بایست متخصصین (همه یا اکثریت آنها) آن استان یا دو استان همجوار با هماهنگی با هم درخواست مکتوبی خطاب به هیأت مدیره ی انجمن نگاشته و درخواست تشکیل جلسه ای برای تشکیل انتخابات در آن استان نمایند. پس از آن در زمانی مشخص و با حضور نماینده ای از هیأت مدیره، رأی گیری از متخصصین حاضر در جلسه به عمل آمده و منتخبین به عنوان اعضای هیأت مدیره ی آن استان مشخص شده و آغاز به کار خواهند نمود. اختیارات شاخه های استانی انجمن برابر اختیاراتی خواهد بود که در اساسنامه ی انجمن متخصصین پوست به آنها تصریح شده است. حق عضویت اعضای شاخه های استانی به شکل مساوی بین انجمن مرکزی و انجمن استانی تقسیم خواهد شد.

همچنین از شاخه های استانی فعلی انجمن درخواست می شود حداکثر تا پایان مرداد 1395 نسبت به معرفی یک نفر از اعضا به عنوان رابط و عضو کمیته ی صنفی به هیأت مدیره ی انجمن اقدام شود.

 


١٧:٣٧ - شنبه ٥ تير ١٣٩٥    /    شماره : ٢٥    /    تعداد نمایش : ٢٠٥٩ورود
نام کاربری :   
کلمه عبور :   
 
متن تصویر: